Protože mi často píšete a ptáte se na podrobné vysvětlení co je automatická kresba, rozhodla jsem se vám ji přiblížit ukázkou a popiskem.

UKÁZKA AUTOMATICKÉ KRESBY

Skrze vaše celé jméno a datum narození se napojuji na vaši duši a auru. Hovořím s vaší duší, nebo pro vás dostávám informace z vyšších sfér. Od andělských bytostí, vašich strážných andělů a duchovních průvodců. Z automatické kresby podle barev a tahů čar můžete přes mou osobu dostat odpovědi na cokoliv a vedení. Kresbu kreslím já, jako kreslířka energií, ne klient, tudíž nemusíte mít obavy. Kvůli zpětné vazbě a hlubším rozborům je nutná konzultace přímo s klientem ve chvíli tvoření kresby a to buď osobně, nebo přes skype.

Z kresby je možné vyčíst, zda je váš problém karmický či nikoli, diagnostika zdravotního stavu, stav vaší duše (jestli si plníte plán duše a podobně). Dále řešení mezilidských vztahů (partnerské, pracovní, rodinné).

Cokoliv co vám má být odkryto, vám bude sděleno, pokud to máte vědět.

Kresby zasílám na vaši adresu. Vy s kresbou pracujete jako s nevyčerpatelnou zásobárnou energie. To znamená, že v době kdy se necítíte dobře, si kresbu položíte na oblast těla, která vás bolí, a s vypnutou myslí ji necháte na sebe působit. Dále také jako s meditační pomůckou, kdy v uvolněné poloze se na kresbu díváte a ta vás prostupuje. Když jste před nějakým rozhodnutím, můžete dostat impuls jak se správně rozhodnout. Kresba působí jen na člověka, pro kterého byla malována.